English French German Italian Russian Spanish

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ СТАЛА ОДНІЄЮ ІЗ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ «ВІД СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАД»

7 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області.

За інформацією заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Олесі Дроботенко, цьогоріч на конкурс  подано 20 студентських робіт від 27 студентіві.

Конкурс студентських робіт «Від студентського самоврядування до самоврядування громад» у Полтавській області проводиться з 2007 року. Він заснований Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі в житті територіальних громад області.

1

Засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

 Відповідно до Положення про конкурс, цього року студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації презентували журі свої наукові дослідження та відповіли на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту робіт.

2

Захист наукової роботи Ксенією Скребковою

 Другою премією відзначили  Ксенію Скребкову, студентку кафедри маркетингу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – за наукову роботу «Реалізація проектів молодіжної політики м. Кременчука: перспективи щодо покращення» (керівник Збиранник Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри маркетингу). Ксенія, наголосила на тому, що в умовах сьогодення молодіжна політика є інструментом, що має забезпечити у комплексі стратегічного розвитку країни геополітичну конкурентоспроможність Української держави, а також розвиток місцевих громад та суспільства протягом найближчих десятиліть. Саме тому, необхідно на державному рівні створювати умови для самореалізації молоді і включення її у процеси розвитку України.

Таким чином, сучасний стан та аналіз існуючих проблем молоді м. Кременчука показує, наскільки вони значні та багатопланові. Для того, щоб змінити ситуацію на краще, необхідно мати системний план дій, спрямований на розв’язання найбільш важливих молодіжних проблем, які турбують сьогодні молодого українця. Відповідно комплексна програма «Молодь Кременчука» має бути адаптивною до найактуальніших питань молоді.

3

В очікуванні результатів

 Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування – 7 грудня.

Вітаємо, Ксенію і бажаємо, щоб студентський запал ніколи не вичерпався, подальших успіхів у навчанні, нових творчих досягнень.

Log in