English French German Italian Russian Spanish

Академічна мобільність Еразмус + студентки гр. ПУА-16-1 Андрієнко Марії в Університеті Матея Бела

З лютого по червень 2018 року студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Андрієнко Марія, що навчається на кафедрі маркетингу за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» брала участь у програмі академічної мобільності для студентів Erasmus+ у Словаччині. 

13

Університет Матея Бела (м. Банська Бистриця) надав можливість вивчати англійською мовою такі дисципліни як менеджмент, основи європейської інтеграції, макроекономіка, маркетинг, економіка підприємства. Навчання проводилось за сучасними європейськими стандартами: супровід лекцій мультимедійними презентаціями та відео,  використання принципу «free hands», об'єднання студентів у робочі пари на кожних семінарах та практичних заняттях, завдання у вигляді створення власних проектів, використання електронної бази для усіх матеріалів із вільним доступом, надання персональних консультацій. Також студентка мала нагоду відвідувати відкриті лекції, присвячені проблемам сьогодення, виконувати практичні завдання пошукового характеру, приймати участь у студентських конференціях.

2

3

Завдяки участі у програмі  Erasmus+  студентка ознайомилась не тільки із культурою та традиціями Словакії, а й із поглядами представників Італії, Франції, Польщі, Турції, Хорватії тощо,  завдяки проживанню у гуртожитку університету. Це дало можливість покращити мовні навички, завести нові знайомства та поділитися власними, українськими традиціями.

4

Ще однією перевагою навчальної програми стала можливість подорожувати. Учениця відвідала  не тільки словацькі визначні пам’ятки ( Братиславський град, Собор святого Мартіна, Михайлівські ворота), а й Будапешту (будівля парламенту, Рибацький бастіон, Будайська фортеця, ланцюговий міст Сечені, Площа Героїв) та Відня ( Музей історії мистецтв, Природничий музей, галерея Альбертіна, палац Бельведер, Штефанплатц).

По завершенню студентка отримала сертифікати про участь в академічній мобільності в рамках Erasmus+.

Останнє редагуванняНеділя, 01 липня 2018 21:36

Log in