English French German Italian Russian Spanish

Стипендіати міської ради

Стипендіати міської ради

15 вересня 2017 року міський голова Віталій Малецький разом із своїм заступником Ольгою Усановою та депутатом міської ради Миколою Шевченком провів зустріч із  студентами – стипендіатами міської ради, відзначеними на міському рівні за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі.

2017-8-1

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що практика стимулювати талановиту та активну молодь у нашому місті  існує, починаючи з 1998 року. Тоді стипендія міської ради становила 50 гривень, наразі ж вона збільшена в кілька десятків разів. Він наголосив, що разом із змінами, що відбуваються в частині фінансування стипендій міської ради, відбуваються і  зміни в самій  програмі студентського стимулювання. Кілька років тому було прийнято рішення про стимулювання не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які мають активну життєву позицію та беруть активну участь у громадському житті.  Така позитивна тенденція є доказом того, що кременчуцька молодь є прогресивною, постійно працює над своїм самовдосконаленням, а влада, оцінюючи ініціативи та успіхи молодих кременчужан, всіляко їх підтримує. Віталій Малецький зауважив, що модель такої вдалої взаємодії влади Кременчука та студентства визнана кращою в Україні та наразі вивчається Фондом народонаселення ООН.  Він висловив подяку стипендіатам міської ради за те, що кожен із них  на своєму місці робить посильний внесок у розвиток Кременчука в цілому, за популяризацію просвітництва та благодійництва, за те, що саме молодь є генератором креативних ідей і проектів,  які знаходять гідне місце в міському житті.

Заступник міського голови Ольга Усанова привітала стипендіатів міської ради та наголосила, що стипендія міської ради як підтримка у вигляді інвестиції, яка може сприяти саморозвитку молодих людей.

Нещодавно члени виконавчого комітету Кременчуцької міської ради затвердили стипендіальний фонд  для виплати стипендій із вересня 2017 по січень 2018 рр. 34 представникам студентських колективів закладів вищої освіти різних рівнів акредитації за рахунок коштів міського бюджету отримуватимуть матеріальні заохочення від 650 до 1 тис. 100 гривень.

Однією із стипендіатів стала студентка 4-го курсу факультету економіки та управління за спеціальністю «Маркетинг» – Залюбовська Аліна, якій було вручено сертифікат та карту для нарахування стипендії.

Вітаємо, Аліну і бажаємо, щоб студентський запал ніколи не вичерпався, подальших успіхів у навчанні, нових творчих досягнень.

2017-8-2

2017-8-3

2017-8-4

2017-8-5

Останнє редагуванняВівторок, 06 березня 2018 10:27

Log in