Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 10032
English French German Italian Russian Spanish

Випуск магістрів 2017

22 лютого 2017 року – особливий день у житті кафедри маркетингу. Саме в цей день професорсько-викладацький колектив «благословив» у самостійне професійне життя своїх вихованців – магістрантів, котрі востаннє переступили поріг нашої Аlma-Mater як студенти, і вперше – як дипломовані фахівці.

Урочисте вручення дипломів відбулося в конференц-залі І корпусу.

На початку слово взяв декан факультету економіки і управління  проф. Почтовюк А.Б., який щиро привітав випускників 2017 року із закінченням університету, із отриманням дипломів, побажав, знайти своє місце в житті та гідно застосувати набуті в університеті знання.

До своїх вихованців –магістрантів звернувся зав. кафедрою маркетингу проф. Кратт О.А.: «Я пишаюся нашими магістрами. Багато з них уже знайшли роботу, решта – незабаром знайдуть бо у нашому вузі вони отримали хороші знання. Ми плануємо створити «Клуб випускників» аби кожен, хто отримав знання на кафедрі змогли збиратися в будь який час та за будь-якої нагоди».  

 Chinionova

Вручення диплома магістра-маркетолога Чиньоновій Анастасії  від декана ФЕУ
проф.  А.Б. Почтовюка та зав. кафедри «Маркетинг» проф. О.А. Кратта

 Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як все ж таки в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. Варто відмітити, що диплом магістранта – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Кафедра маркетингу бажає своїм випускникам міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай щастить.

 rudenko

Вручення диплома магістра-маркетолога Руденко Юрію від декана ФЕУ
проф.  А.Б. Почтовюка та зав. кафедри «Маркетинг» проф. О.А. Кратта

Останнє редагуванняЧетвер, 01 лютого 2018 21:03

Log in