English French German Italian Russian Spanish

Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді під патронатом Полтавської обласної державної адміністрації.

Участь студенток кафедри маркетингу у Регіональному турі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

23 травня 2017 року, в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського відбувся захист бізнес-проектів у межах Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді під патронатом Полтавської обласної державної адміністрації.

Кафедру маркетингу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на конкурсі представляли студентки 3-го курсу: Залюбовська Аліна Юріївна, Пащевська Анастасія Романівна та Яришева Єлизавета Миколаївна та їх науковий керівник, старший викладач кафедри маркетингу, Голова Товариства студентів, аспірантів та молодих учених Збиранник Оксана Миколаївна.

До участі в Регіональному турі було подано 20 бізнес-проектів, у тому числі 7 – бізнес-ідеї слухачів Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес», а інші 13 робіт – представників навчальних закладів міст Полтави й Кременчука. Кваліфіковане журі, до складу якого ввійшли представники бізнесу м. Полтава, було вражене реальними бізнес-ідеями молоді, конкретними реальними цифрами, бажанням підкорювати нові сфери Полтавщини. Кожен з учасників змагався за перемогу, а змагатися за неї було доцільним, адже переможців нагороджували кубками та подарунками.

Нагороди чекають своїх власників

Ініціативна молодь знає як поліпшити економічний стан Полтавської області. Амбіційні хлопці та дівчата вже навіть мають власні бізнес-проекти. Всеукраїнський конкурс планів підприємницької діяльності серед молоді допомагає втілити цікаві ідеї бізнесу в життя. Серед них і аквапарк, продаж пончиків, вирощування зелені, виробництво меду, створення туристичних баз, відкриття фіто-кафе, створення кінотеатру, різноманітні соціальні проекти, які направлені на розвиток людей всіх вікових категорій.

Захист бізнес проекту «Створення сервіс-центру «SERVISE TEHNOLOGIES»» студентки Залюбовської А. Ю.

Захист бізнес проекту «Бізнес-план відкриття кінотеатру «Kino House»» студентки Пащевської А. Р.

Захист бізнес проекту «Бізнес-план розвитку бджільництва» студентки Яришевою Є. М.

 

Після захисту робіт журі випало нелегке завдання – обрати переможця такої запеклої боротьби. В ході довгих і обґрунтованих обговорень журі прийняло рішення, яке кожен з учасників чекав з великим нетерпінням.

Журі в ході обговорення

Переможцем (перше місце) в регіональному турі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді стала – Залюбовська Аліна Юріївна з підприємницькою ідеєю – створення сервіс-центру «SERVISE TEHNOLOGIES». 

Вручення кубку переможцю Залюбовській А.Ю. від членів журі

 

Не зважаючи на те, що переможців троє, кожен, хто відвідав цей захід отримав багато вражень, нових знань, а також ідей. Кожен з учасників став переможцем, адже став на шлях підприємницької діяльності.

Всі учасники конкурсу разом із журі

Також, від заступника Голови обласної державної адміністрації Р.І. Товстого було отримано подяку професорсько-викладацькому складу КрНУ ім. М. Остроградського за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Полтавському регіоні та активну участь у конкурсі.

Колектив кафедри маркетингу

Останнє редагуванняЧетвер, 02 листопада 2017 16:57

Log in