English French German Italian Russian Spanish

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Гендерні дослідження».

30 березня в місті Бердянськ, в конференц-залі Бердянського державного педагогічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Гендерні дослідження». Загалом на конкурс було направлено 77 робіт, з яких обрали 18 робіт з різних ВНЗ України.

Тематика представлених робіт була різноманітною: літературознавство, мовознавство, соціальні комунікації, психологія, соціальна педагогіка, політологія, соціологія, маркетинг й менеджмент, історія тощо.

Залюбовська Аліна представила роботу на тему: «Діагностика споживання харчових продуктів у контексті гендерної приналежності». Робота була наповнена різноманітними діаграмами, таблицями та науковим дослідженням щодо виробництва та збуту продуктів харчування з огляду на гендерний аспект. Доповідь було доповнено інтерактивною презентацією.

Після завершення виступу послідував ряд запитань різноманітного характеру. Більшою мірою вони стосувалися соціального аспекту поділу відділів супермаркетів для чоловіків та жінок. Доповідач гідно виніс дискусійний час та повернувся до прослухування іншим доповідей і їх обговорення. За результатами виступів Залюбовська Аліна нагороджена дипломом за ІІІ місце у Всеукраїньскому конкурсі наукових робіту галуз «Гендерні дослідження».

Загалом поїздка була досить змістовною та цікавою. Була можливість отримати нові знання та познайомитися з цікавими людьми.

 

Останнє редагуванняВівторок, 11 квітня 2017 12:44

Log in