English French German Italian Russian Spanish

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-МАРКЕТОЛОГІВ З ПРОФЕСІЙНИЙНИМ ПСИХОЛОГОМ

За ініціативою старшого викладача кафедри маркетингу Збиранник Оксани Миколаївни 29 листопада 2016 р. було організовано зустріч маркетологів всіх курсів з практикуючим психологом, психологом-консультантом в методі позитивною психотерапії Вікторією Старченко.

Тема, яку запропонувала психолог Вікторія для зустрічі «Формування фінансового сценарію: спадкоємність поколінь». Акцент робився на тому, що фінансова грамотність формується з перших днів життя людини, і саме, які чинники впливають на її  формування і чи можлива зміна фінансового сценарію впродовж життя.  

Знання психологічних аспектів, вкрай  важливо для  маркетолога, адже його діяльність  нерозривно пов’язана  з  людьми  та соціальними явищами. Хто як не маркетолог має розуміти, що саме необхідно покупцеві, та яким саме шляхом вплинути на його вибір.

 В процесі роботи  наводилися цікаві приклади, які безпосередньо пов’язані з нашим життям. Наприкінці було проведено психологічну вправу для студентів.

Ми дякуємо  Вікторії Старченко за те, що знайшла час для зустрічі та поділилась з  нами досить цікавою та корисною інформацією. Це гарна можливість допомогти студентам  поповнити знання та розкрити  їх скритий  потенціал.

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:47

Log in