English French German Italian Russian Spanish

Міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки»

20 листопада 2016 року науково-методичний центр Кременчуцької міської ради Полтавської області провів міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки». Вже стає традицією (другий рік поспіль), що захід відбувається у стінах Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на факультеті економіки і управління, відповідальність за проведення якої покладено на кафедру маркетингу.

Розпочалася олімпіада о дев’ятій годині ранку. За п’ять хвилин до початку заходу учні та організатори сфотографувалися на сходах навчального корпусу № 5 університету, де розташовується факультет економіки і управління.

Щорічно у юнацтва зростає інтерес до економіки. Це не дивно, якщо взяти до уваги реалії життя. Першим кроком на шляху освоєння економічних премудростей є олімпіада з «Основ економіки». Участь в олімпіаді дозволяє не тільки перевірити, але і повірити у свої знання, продемонструвати оточуючим свою готовність і можливість досягнути вагомих результатів. В олімпіаді взяли участь школярі із 28 навчальних закладів. Для проведення цього заходу було задіяні дві аудиторії. В аудиторії 5.508 були розміщені учні дев’ятих і десятих класів, а в аудиторії 5.507 – учні одинадцятих класів.

Робити учнів перевіряло та оцінювало журі у складі:

І. Представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу

Кратт  О.А., д.е.н., проф. КрНУ ім. М. Остроградського;

Латишев К.О., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;

Мороз О.В., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського;

Романенко І. П., к.е.н., доц. КрНУ ім. М. Остроградського.

ІІ. Представники шкільних закладів

Кууск О.Є. – ліцей №30;

Аленічкіна Л.А. – гімназія №6;

Радченко В.Г. – СШ №10;

Лактіонова Л.О. – ліцей №11;

Мелешко С.В. – ЗОШ №16;

Повтораченко Н.О. – ЗОШ №18;

Чередник В.В.– ЗОШ №23;

Царинна Л.І. – ЗОШ №24;

Будевська Н.П. – колегіум №25;

Павленко С.К.– ЗОШ №26;

Мацак Т.Д.– ЗОШ №28;

Руссаловська  І.Ю.– ЗОШ №29.

Переможцями олімпіади серед учнів 9-х класів стали: Пономаренко Олександр - ліцей № 4, Безродна Єлізавета - ЗОШ №28, Лупинос Олександр - Колегіум №25.

Переможцями серед учнів 10-х класів стали: Норець Катерина та Тесленко Максим - ЗОШ №28, Москівець Софія - ЗОШ №26, Семеренко Максим - Ліцей  №11, Щегельський Гліб - ЗОШ №23.

Учні 9-10 класів за виконанням завдання з «Основ економіки»

Переможцями серед учнів 11-х класів стали: Лімонов Денис - ліцей №4, Васечек Ілля - Ліцей  №30, Штомпель Катерина - ЗОШ №16, Ващенко Марина - ЗОШ №18, Ємельянова Дар`я - ЗОШ №17, Полтавець Юрій - ЗОШ №22, Тукало Карина - ЗОШ №24, Корф Марія - Колегіум №25, Буйдаков Валерій - ЗОШ №28, Чорний Владислав  - ЗОШ №28.

Учні 11-х класів за виконанням завдання з «Основ економіки»

Журі за обговоренням робіт учнів 11-х класів

Від деканату факультету економіки і управління кожному школяреві було вручено СЕРТИФІКАТ, який засвідчив їх участь в олімпіаді. Сертифікати отримали: Батурін О.Г., Башаєва Д.П., Буйдаков В.С., Васечек І.С., Ващенко М.В., Деревянко Д.О., Дзюба Н.Р., Ємельянова Д.В., Зіміна Р.В., Коваленко В.В., Корф М.Є., Лімонов Д.В., Лупинос О.С., Мацак Н.І., Мищенко Є.М., Москівець С.О., Норець К.А., Полтавець Ю.Ю.,    Пономаренко О.С., Ригас Є.О., Рикова Ю.С., Семеренко М.А., Татарінова А.В., Тукало К.Ю., Цибульський Д.В., Чорний В.І., Шкіря Д.М., Штомпель К.С.,      Щегельський Г.Є., Юхименко С.О., Яценко Д.С.

Колектив кафедри маркетингу бажає переможцям і всім учасникам міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Основ економіки» творчого натхнення, наснаги для втілення мрій, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, віри і впевненості у завтрашньому дні, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.

Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! 

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:47

Log in