English French German Italian Russian Spanish

21 річниця ФЕУ

27 жовтня у стінах п’ятого корпусу Кременчуцького національного університету проходило святкування 21 річниці з дня заснування факультету економіки та управління. До свята готувалися ретельно та заздалегідь обговорювали формат програми. Як кажуть у народі «Бог трійцю любить», а тому студенти вирішили організувати фінальну «Битву хорів 3» між спеціальностями факультету. 2016 рік визнано роком англійської мови в Україні, тож тематикою свята стало «ФЕУ співає англійських пісень!»

Правила цього року розроблялися з поправками помилок минулих років: у хорі обов’язкова участь викладачів, кожен хор має мати назву та девіз, потрібно було поєднати креативність, вокал та масовість, виступ тривав до 6 хвилин.

Концертна програма була насичена та різнопланова. На початку зі словами привітань звернулися до студентів ректор КрНУ Михайло Васильович Загірняк та декан факультету Андрій Борисович Почтовюк.

Свято відвідав і секретар міської ради Гриценко Юрій Васильович, який також привітав студентів зі святом та поділився своїми спогадами про студентське життя.
До складу журі були запрошені представники підприємств та організацій міста, а саме: Шевченко Микола Іванович – начальник відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, дітей та молоді, Литвиненко Яна Олегівна – головний бухгалтер ТОВ «МСП Сатес», Ляпота Володимир Іванович – голова правління громадської організації «Соціальна реабілітація та юридична допомога», Роженко Юлія Анатоліївна – комерційний директор рекламного центру «На московській», Сорокіна Людмила Володимирівна – голова фонду підтримки підприємництва м. Кременчука, Салій Олена Валеріївна – директор турагенції «Мост», Ющенко Олена Василівна – головний спеціаліст Кременчуцького управління Деравного казначейства України.

«Акули шоу бізнесу» – таку гучну назву обрали собі хористи-маркетологи під керівництвом Ірини Гамбург (МК-15-1). Їх виступ вдало доповнили викладачі кафедри маркетингу на чолі з завідувачем, проф. Краттом О.А.

Епізод «А» з виступу хору маркетологів «Акули бізнесу». Початок виступу.

Епізод «Б» з виступу хору маркетологів «Акули бізнесу». Крайнім зліва сховався

проф. Кратт О.А.

Епізод «В» з виступу хору маркетологів «Акули бізнесу». Наприкінці виступу.

Також в рамках святкування Дня факультету економіки і управління проводився студентський конкурс «Битва афіш». Креативність, якість і майстерність проявлені у роботах вражали!

Шляхом голосування переможцем визнано афішу команди маркетологів під назвою «Акули шоу бізнесу».

Афіша хору маркетологів «Акули бізнесу», яка зайняла перше місце у конкурсі афіш.

Позаду залишилися години кропіткої підготовки та хвилюючі миті святкування, але всі вони будуть добрими спогадами у наших серцях.

Колектив кафедри маркетингу вітає Хор маркетологів. Зичимо вам нових творчих досягнень, успіхів, удачі, терпіння, натхнення, та всього найкращого.

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:47

Log in