English French German Italian Russian Spanish

V Міжнародна науково-практична конференція

20-21 жовтня 2016 року на факультеті економіки та управління пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання управління сталим розвитком у сучасному суспільстві: проблеми та перспективи».

Мета конференції полягала в теоретичному узагальнені наукових досліджень та розробці практичних рекомендацій з проблем управління сталим розвитком в умовах інтеграційних та глобалізацій них змін.

Робота секції  «Управління маркетингом на сучасному етапі розвитку економіки» була розпочата з привітального слова зав. кафедрою маркетингу проф. Краттом О.А., який визначив організацію роботи секції та побажав активізувати роботу в напрямку наукових розробок. Роботу секції вели: старший викладач кафедри Збиранник О.М. та асистент Караулова Ю.В.

На конференції були присутні студенти 2, 3, та 5 курсів: Арестов Р.І., Бондаренко А.О., Галбург І.Г., Грицай О.С., Івасенко Є.О., Івашин К.О., Карнаухова М.Р., Кім У.В., Крюк В.В., Мельник О.Р., Мірошніченко А.О., Нікітчук М., Патракеєва І.В., Постіл А.О., Третьякова М.О., Флакей Т.В., Черевко Д.О., Цвєтов С.В., Яришева Л.М.

Доповіді студентів слухалися і оцінювалися проф. Краттом О.А., доц. Латишевим К.О., старш. викл. Збиранник О.М., асистентом Карауловою Ю.В.

Було заслухано  14 доповідей, кращими з яких було визнано:

1. Сучасний маркетинг, його проблеми і перспективи.

Доповідач Карнаухова М.Р.,  науковий керівник асистент Караулова Ю.В.;

2. Ребрендинг і його значення в маркетингові діяльності.

Доповідач Пащевська А.Р., науковий керівник старший викладач Збиранник О.М. 

3. Значення інноваційного маркетингу у розвитку вітчизняних підприємств. Доповідач  Третьякова М.О., науковий керівник асистент Караулова Ю.В.;

4. Екологічне маркування як інструмент маркетингу. Доповідач Яришева Л.М.

Бажаємо учасникам конференції подальшої плідної роботи, нових здобутків в навчанні та науці, а також і в подальшому гідно тримати першість за кількістю призерів олімпіад, конкурсів та загальних показників науково-дослідної роботи серед вищих навчальних закладів України.

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:46
Детальніше в цій категорії: « Брейн ринг Випуск магістрів 2017 »

Log in