English French German Italian Russian Spanish

Брейн ринг

28 квітня 2016 року на факультеті економіки і управління відбулося традиційне свято, яке щорічно приймає форму битви розумів під назвою «Брейн ринг». Фундатор та незмінний ведучий свята декан факультету, професор, доктор економічних наук  Почтовюк Андрій Борисович щиро привітав найрозумніших студентів, які представляли спеціальності. Декан зазначив, що цього річ захід приурочено святкуванню Дня науки в університеті. Особливістю цієї гри стала участь як «бувалих» досвідчених розумників, так і тих, хто уперше забажав провірити свої розумові здібності.

Змагалися п’ять команд:
команду «Підпільна імперія» студентів спеціальності «Менеджмент» очолював Макаров Андрій; команду «Пекельні боси», об’єднали фінансисти, яку очолювала Хижняк Юлія; команду «Естьответ» представляла спеціальність «Облік і аудит» під керівництвом Яковенко Ярослави. Дівчата були фаворитами минулого сезону, отримавши перше місце та статус кращого гравця; команду «Загін туристів» відповідно представляла спеціальність «Туризм» очолював Донець Віталій; команду маркетологів з назвою «Команда М» очолював Ковальов Руслан.
До складу журі увійшли знані фахівці зі студентського розуму, заступники декану:
Пирогов Д.Л. і Волошина О.В. та студентські активісти: Сухина Ліля – голова студентської ради факультету, Грибіник Євген – голова студентської профспілки факультету.

Команда маркетологів з назвою «Команда М». Капітан команди –Ковальов Руслан.

Вітаємо «Команду Маркетологів» з другим місцем

Хай дух гри, азарту та волі до перемоги не залишає вас протягом життя!
Зазначимо, що особливістю цьогорічної гри було те, що студенти добре підготувалися до питань, які не були взяті в минулих сезонах, але одночасно сформувався певний «рекорд» - одне з питань не взято вже три роки поспіль. Тож хто саме переламає «рекордну ходу» та надасть вірну відповідь в наступному сезоні, покаже час.

 

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:55

Log in