English French German Italian Russian Spanish

КНУ імені Михайла Остроградського на конкурсі

26 травня 2016 року, в актовій залі «Обласного молодіжного центру» Полтавської обласної ради відбувся захист бізнес-проектів у межах Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на конкурсі представляли студентки 4-го курсу кафедри маркетингу Черненко Тетяна Анатоліївна і Копотун Марина Анатоліївна та їх науковий керівник, старший викладач кафедри маркетингу, Голова Товариства студентів, аспірантів та молодих учених Збиранник Оксана Миколаївна

До участі в Регіональному турі було подано 32 бізнес-проекти, у тому числі 7 – бізнес-ідеї слухачів Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес», а інші 25 робіт – представників навчальних закладів міст Полтави й Кременчука. Кваліфіковане журі, до складу якого ввійшли представники бізнесу м. Полтава, вражене реальними бізнес-ідеями молоді, конкретними реальними цифрами, бажанням підкорювати нові сфери Полтавщини.

Склад журі Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

Ініціативна молодь знає як поліпшити економічний стан Полтавської області. Амбіційні хлопці та дівчата вже навіть мають власні бізнес-проекти. Всеукраїнський конкурс планів підприємницької діяльності серед молоді допомагає втілити цікаві ідеї бізнесу в життя. Серед них і міні-гольф клуб, і річкові прогулянки, і онлайн крамниці -кондитерські.

Захист бізнес проекту «Крамниця-кафе "City Heat"» Копотун М. А.

 Захист бізнес проекту «Створення кафе “ХрумLife”» Черненко Т.А.

На другий день, 27 травня 2016 року, в Полтавському художньому музеї ім. М. Ярошенка, було проведено церемонію нагородження переможців Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. 

 Церемонія нагородження переможців Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді та офіційне закриття Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес».

Спеціальною номінацією «Відзнака від спонсорів», а саме від власниці "Львівської кав'ярні" та "Смачної віранди" Бабич Катерини, було відзначено учасниць Регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді з міста Кременчук. Копотун Марина Анатоліївна та Черненко Тетяна Анатоліївна мають можливість проявити себе на керівній посаді, яку вони виберуть самостійно, у закладі Катерини Бабич. Й протягом трьох місяців, з вільним графіком, "Анатоліївни" можуть спробувати забезпечувати життєдіяльність бізнесу. Катерина Бабич пообіцяла надати необхідні консультації, поділитися власним досвідом, й вручила дипломи та подарувала учасницям з Кременчуцького  національного університету  імені Михайла Остроградського квіти та сувеніри з  «Львівської кав’ярні».

 Квіти та сувеніри від спонсору

 Черненко Т. А. з власницею "Львівської кав'ярні" та "Смачної віранди" Бабич Катериною

Також, від Голови обласної державної адміністрації В.А. Головко було отримано подяку професорсько-викладацькому складу КрНУ ім. М. Остроградського за вагомий внесок  у реалізацію державної молодіжної політики в Полтавському регіоні та активну участь у конкурсі.

 

Останнє редагуванняЧетвер, 26 січня 2017 09:51

Медіа

Детальніше в цій категорії: Брейн ринг »

Log in