Працевлаштування

English French German Italian Russian Spanish

Міжнародні фахівці озвучили професії, які будуть затребувані на ринку праці. За прогнозами експертів, через десять років на ринку товарів і послуг виникне перенасичення, отже, країні будуть потрібні більшою мірою маркетологи – стратеги компаній, завдання яких керувати системою, орієнтованої на виробництво різноманітних благ і задоволення інтересів виробників і споживачів, проводити дослідження ринку, розробляти бізнес-плани, пропонувати найбільш вигідні варіанти вкладення грошей підприємства. Тобто в найближчі роки збережеться тенденція попиту і на маркетологів, абізнес-аналітики сьогодні затребувані в будь-яких сферах. Потрібні будуть і професіонали в сфері обслуговування, це продавці-консультанти і фахівці-консультанти вузького профілю. Для того щоб отримати посаду менеджера з продажу найбільш оптимально закінчити спеціальність «Маркетинг». Визначальним фактором успіху у цій діяльності буде комунікабельність, активність і вроджене вміння продавати.

Надзвичайно перспективними напрямками сьогодні є Інтернет-реклама та Інтернет-маркетинг (в тому числі і робота в соціальних мережах). Ці спеціальності обов'язково вимагають досвіду роботи, але щоб потрапити в цю сферу бізнесу й активно в ній розвиватися найкраще отримати освіту маркетолога.

Вихід України на світовий ринок спровокує необхідність професійних логістів, що займаються теорією і практикою управління матеріальними та інформаційними потоками в процесі руху товару. Фінансова криза 2014-2015 років значно вплинула на всі галузі економіки, в тому числі, і на рітейл. Разом з тим, криза змінила проблеми, як подорожчання землі під забудову і високий рівень орендних ставок, що зробило доступнішим розширення існуючих роздрібних мереж, а також вихід на український ринок іноземних компаній. «Це сприятиме активному росту за позиціями, що передбачають управлінські та розвиваючі функції: керівники з розвитку мережі, керівники магазину, керівники торгового відділу», – пояснюють експерти (http://consulting-ua.com/rynok-pratsi-2014). У зв’язку з цим, фахівці ринку праці також відзначають, що затребуваними залишаться фахівці з продажу різних рівнів, від рядового торгового представника до директора з продажу.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Log in